Kosmetyki DuckLove najlepszymi w pielęgnacji i stylizacji psów!

Decyzję o udziale w konkursie podjęliśmy w ostatnim momencie. Przez cały czas zastanawialiśmy się, czy to nie za wcześnie, jednocześnie wiedząc, że nasze kosmetyki sprawdzają się na sierści psów różnych ras, mieliśmy pewność, że sprawdzą się też u psiaków Ambasadorów Top for Dog. A byli nimi: Shaggy Gang Chihuahua, maltańczyk Nela i owczarek szetlandzki Kiara, Nova Scotia Gru, cardigany i cocker spaniele angielskie Echo i Milva.

Opinie Ambasadorów o kosmetykach DuckLove, możecie znaleźć na ich stronach; wspominaliśmy o nich również we wcześniejszym wpisie poruszającym tematykę głosowania w  Top for Dog:

www.shaggygangchi.blogspot.com, www.kobiecymzdaniem.pl, http://leelootoller.pl/, https://wspaniele.weebly.com, http://zwidokiemnagory.pl/,

www.shaggygangchi.blogspot.com

W tegorocznej edycji, w Kapitule Top for Dog znaleźli się: Nina Gowin, Alicja Kulbicka, Bartosz Obuchowicz, Dariusz Radomski, Urszula Charytonik, Karolina Hołda, Piotr Awencki, Agnieszka Smerek, Amelia Bartoń, Karolina Mazur, Joanna Sadłowska, Agnieszka Cholewiak- Góralczyk.

Była to już szósta edycja konkursu. Cały konkurs był bardzo profesjonalnie zorganizowany i do końca trzymał w niepewności. Tym bardziej, że konkurencja była dość mocna,  też z wieloletnim doświadczeniem na rynku zoologicznym. Ogłoszenie wyników nastąpiło podczas uroczystej gali wręczania nagród.

Nagroda Top for Dog to docenienie ogromu pracy, jaki cały czas wkładamy w naszą markę. Tych zarwanych nocy na tworzeniu projektów etykiet na kosmetyki, czasochłonnych poszukiwań idealnego wyglądu i koloru butelek, czy zakrętek, spotkań w laboratorium i wielogodzinnych dyskusji nad składem i zapachem kosmetyków, zwracając uwagę na działanie. A później laboratoryjnych testów. Wiele się przez ten czas nauczyliśmy, cały czas pomagali nam nasi Przyjaciele, którym jesteśmy bardzo wdzięczni za to. Kosmetyki były powodem założenia sklepu internetowego, którego prowadzenie jeszcze pół roku temu było czymś odległym, a aktualnie bardzo usprawnia wszystkie zamówienia.

Dzięki DuckLove poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi. Ba! Cały czas poznajemy 🙂 I są to ludzie z całego świata. To dla nas jest niesamowitym motorem do działania, do zmieniania branży zoologicznej, do rozszerzania definicji miłości do psów. A dumą napawa nas fakt, że nasze kosmetyki sprzedawane są nawet w Szwajcarii!

Pozornie niemożliwe staje się możliwe!

Mamy już plany na kolejne działania, poszerzenie asortymentu kosmetyków. Zobaczymy, co jeszcze uda nam się wymyślić 🙂

Rodzina mówi nam, że zawsze wszystko, co robimy, robimy na wysokim poziomie, z bardzo dobrych materiałów, żeby cieszyć się tym przez bardzo długi czas. Tak też produkujemy kosmetyki. Bo używa ich nasz pudel i też psiaki znanych i liczących się w świecie mediów osób, np. Bilon Gimpera, czy Bazylia i Kokos Piotra Ogińskiego. Też Wasze psiaki. Dlatego muszą być najlepsze! I jak się okazuje, takie są, bo psy zasługują na wszystko, co najlepsze!

Dziękujemy, że jesteście z nami!