DuckLove Cosmetics to coraz bardziej rozpoznawalna marka na polskim rynku kosmetyków dla psów.

Kojarzona z AdBusterem i jego pudlem Puddingiem. Ale nie tylko 😉 Grono odbiorców naszych kosmetyków powiększa się. Coraz częściej pytają o nie groomerzy i właściciele sklepów zoologicznych. Kupują je różni ludzie, też obserwujący instagram @pudeleczek, za co ich jeszcze bardziej kochamy 🙂 Dlaczego wybierają DuckLove?

Kilka powodów.

  • Ładnie pachną. Cała linia kosmetyków dla psów ma zapach wiosennych kwiatów bzu. Zapach nie jest “ciężki”, ani zbyt intensywny. Zastanawialiśmy się, czy nie wypuścić kosmetyków bezzapachowych. Co ciekawe, kosmetyki “bezzapachowe” też mają swój zapach, który niespecjalnie przypadł nam jednak do gustu. Ale niewykluczone, że jedna z kolejnych linii szamponów będzie bezzapachowa 🙂 Z całej kolekcji, jedynie Spray “Against Ticks!” na kleszcze wyróżnia się innym zapachem, co uzasadnia jego naturalny skład i przeznaczenie tego produktu 🙂
  • Są bardzo wydajne. Staramy się, żeby produkowane pod marką DuckLove kosmetyki spełniały oczekiwania naszych klientów. Dlatego chcemy oferować tylko produkty wysokiej jakości, które wystarczą na dłużej. Konsystencja naszych szamponów pozwala na rozcieńczenie w proporcji 1:10.
  • Mają ekskluzywny wygląd. Projektując zewnętrzny wygląd kosmetyków DuckLove, kierowaliśmy się elegancją. Chcieliśmy, żeby przyciągały wzrok klientów i wyglądały tak profesjonalnie z zewnątrz jak wewnątrz 🙂 I udało się.
  • Są przyjemne dla psów. Przed wypuszczeniem kosmetyków na rynek konsultowaliśmy ich skład, zapach i działanie ze specjalistami w tych dziedzinach. Współpracowaliśmy z laborantami, groomerami, oraz osobami nie związanymi z branżą zoologiczną.  Każda opinia była dla nas na wagę złota. Zależało nam na stworzeniu produktu, jaki sami z chęcią byśmy kupowali. I jakiego z chęcią używalibyśmy do pielęgnacji naszych psów. A co najważniejsze, naszym zamiarem było sprzedawać kosmetyki, w których lubią kąpać się psy 😉 Myślę, że udało się. Ale nie spoczywamy na laurach i jesteśmy cały czas ciekawi Waszych opinii o naszych kosmetykach 🙂
  • Działają! Tak. Docierają do nas informacje, że szampon “Universal” jest doskonałym produktem oczyszczającym skórę i włos psa, w groomingu świetnie przygotowującym do strzyżenia nożyczkami. Szampon “Long hair” odżywia włos, sprzyja rozczesywaniu. Odżywka z kolei, poprzez delikatne pienienie się, podczas rozprowadzania na skórze psa dociera w każdy zakamarek, odżywia i nawilża sierść, a częste jej stosowanie staje się sprzymierzeńcem w walce z kołtunami. Spray “No more tangles!” podtrzymuje efekt błyszczącej i rozczesanej sierści między kąpielami. A szampon “Hipoallergenic” kochają najwrażliwsi psi pupile. Produkcja kosmetyków to nieprosta sprawa. Ilość pozytywnych opinii sprawia, że przekonujemy się, że był to dobry wybór, a nasza dotychczasowa praca nie poszła na marne. Świetnie jest dawać szczęście innym 🙂 Naprawdę.
  • Nie uczulają! Ani psa, ani jego właściciela.
  • I nie zabarwiają sierści 🙂