Nałapniki.

Co to tak

w ogóle jest?

Nałapniki to takie nibyskarpetki, minigetry 🙂

W ofercie DuckLove mamy nałapniki, które są wodoodporne lub wodoszczelne. Nie kołtunią sierści psa. Chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, są lekkie, miękkie i zawsze się sprawdzają. Poza tym są wygodne w dbaniu o czystość, szczególnie te wodoszczelne, które wystarczy przetrzeć mokrą gąbką/ściereczką i są jak nowe.

Na stronie ducklove.pl znajdziecie różne ich kolory. W stałej ofercie są: granatowe, matowe złote, czarne i czerwone. Mamy też takie, które pojawiają się w wersji limitowanej, są wyjątkowe z uwagi na wzór, czy rodzaj materiału.

Gdyby ktoś zapytał, które są naszymi ulubionymi, byłoby nam ciężko się zdecydować na wybranie jednego rodzaju 🙂 Tworząc je, zawsze wyobrażamy sobie jak wesoło biegnie w nich szczęśliwy czworonóg z czystymi łapkami. Zawsze cieszymy się jak dostajemy zdjęcia zadowolonych klientów, często wracają do nas po kolejne, też dobierają na indywidualne zamówienie snoody z tego samego materiału.

Nałapniki chronią przed tworzeniem się w trakcie zimy śnieżnych kul, jesienią z kolei zabezpieczają futro na łapach przed zabrudzeniem wodą z kałuż, latem i wiosną chronią przed poranną rosą i w trakcie deszczu. Klienci kupują je również na czas podróży na wystawę psów lub w celu zabezpieczenia psich łap przed nawykiem gryzienia ich przez psa. W naszym sklepie są dostępne w dwóch rozmiarach: 18 i 26 cm.