Bo psy też zasługują na coś ekskluzywnego!

Zawsze wszystko, czego się podejmujemy, robimy na TIP TOP! Zwracamy uwagę na szczegóły, sprawdzamy wszystko od A do Z. Wiadomo jednak, że oferując swój „dopieszczony” produkt, zależy nam również na pozytywnej opinii kupujących.

Tworząc produkt godny polecenia, który nie tylko działa, a też przy dobrym składzie pielęgnuje i odżywia sierść czworonożnych pupili, wielokrotnie pytaliśmy naszych klientów o ich odczucia po użyciu kosmetyków DuckLove. Zawsze było nam bardzo miło słyszeć Wasze pochlebne opinie.

Podczas jednej z luźnych rozmów z naszymi przyjaciółmi, zostaliśmy zapytani, czy zamierzamy brać udział w konkursie Top For Dog 2019. Pomyśleliśmy: „Dlaczego nie?! To może być ciekawe doświadczenie w rozwoju naszej marki, w którą wkładamy całe serce!” Do konkursu zgłosiliśmy zestaw: 

Tak więc postanowiliśmy sprawdzić jak DuckLove zostanie odebrany w tak prestiżowym i chyba najważniejszym, konkursie w polskiej branży zoologicznej. Nie ukrywamy lekkiego dreszczyku emocji, ale też radości z naszej dotychczasowej pracy, po przeczytaniu opinii Ambasadorów tego konkursu.

Jesteście ciekawi co o nas piszą? Zerknijcie w poniższe linki! 🙂

Nie głosowaliście jeszcze w konkursie Top For Dog? Zróbcie to teraz! Jeśli lubicie nas i nasze produkty, wskoczcie na stronę: http://www.topfordog.pl/produkty-2019/group/pielegnacja-i-stylizacja i zagłosujcie na DuckLove! To tylko 3 minuty, a dla nas szansa na zaistnienie w wielkim zooooo- świecie 😉

Głosowanie trwa do 15.11.19. Z góry dziękujemy, że możemy na Was liczyć! 🙂

Czy da się łatwo i skutecznie doprać Wspaniela po super spacerze pełnym zabawy? Jak widać, przy pomocy dobrych…

Opublikowany przez Wspaniele Czwartek, 31 października 2019