Warto realizować marzenia i nigdy nie przestawać wierzyć w swoje możliwości.

Ostatnio zostaliśmy z Markiem zaproszeni na bardzo elitarne wydarzenie, a mianowicie na Śniadanie Poznańskiego Prestiżu. Odbywało się ono w eleganckiej Restauracji Sarbinowskiej w Poznaniu. Towarzyszyły mu pyszne jedzenie i muzyka na żywo. W aurze wtorkowego letniego poranka, mieliśmy okazję poznać fantastycznych ludzi, reprezentujących różne branże związane z ich pasjami. Nasze kosmetyki po raz kolejny zostały bardzo pozytywnie odebrane, a my mogliśmy podzielić się z innymi tym, jakie są wyjątkowe.

Podczas indywidualnych rozmów doceniono lekki, świeży i wiosenny zapach szamponów, sprzyjający przyjemnej atmosferze podczas kąpieli psa. Również barwa i konsystencja produktów DuckLove zostały uznane za pożądane. Z kolei dobór kolorystyczny butelek bezsprzecznie kojarzono z produktem ekskluzywnym.

Spotkanie te było okazją do przedstawienia naszej NOWOŚCI w sklepie, to jest Sprayu “Against Ticks!”. To produkt zapachowy na bazie składników naturalnych takich jak: ekstrakty z papryki, goździka, nasion miodli indyjskiej i wyciąg z wrotyczu.  Zadaniem Sprayu jest wspomaganie ochrony naszych piesków przed kleszczami. W dobie różnorodności na półkach sklepów zoologicznych produktów na kleszcze, z różnorodnym ich działaniem i skutkami ubocznymi, nasz Spray jest bezpiecznym, bo naturalnym, preparatem zniechęcającym do żerowania na skórze psów te niebezpieczne pasożyty.

Oprócz kosmetyków, wspomnieliśmy również o ubrankach, które szyjemy z materiałów tak dobrych jakościowo, że sami chętnie byśmy je na siebie ubierali 😉

Nic tak nie cieszy człowieka jak możliwość dzielenia się swoimi zainteresowaniami i pasjami z innymi. Mamy nadzieję, że okazje do takich działań będą jak najczęściej!

Tymczasem zachęcamy do przeczytania artykułu o nas w najnowszym magazynie “Poznańskiego prestiżu”, str. 84 😉